د لاس رسي وړ اتصالات

VOA Ashna Radio Members/ د VOA اشنا رادیو غړی  - 2002-06-26


Akbar Ayazi اکبر ایازی
Managing Editor د پښتو څانگی مدیر
Phone : (202) 619-0322
E-mail:amayazi@voanews.com

Habibullah Tegey حبیب الله تږی
Phone : (202) 619-0319
E-mail:
htegey@voanews.com

Abdul Quadir Fahim عبدالقدیر فهیم
Phone #: (202) 619-0315
E-mail: afahim@voanews.com

Abdul Bari Jahani عبدالباری جهانی
Phone #: (202) 619-1321
E-mail: ajahani@voanews.com

Mohammed Zamin Momand محمد ضامن مومند
Broadcaster/Producer
Phone #: (202) 619-0452
mmohmand@voanews.com

Khan M. Alami خان محمد ‏علمی
Broadcaster
Phone #: (202) 619-0320
E-mail: kalami@voanews.com

Sayed Bakhtyar Shah سید بختیارشاه
Phone #: (202) 619-0323
E-mail: syshah@voanews.com

Zeba Khadem زیبا خادم
Phone: (202) 619-1253
E-mail: zkhadem@voanews.com

Amin Wakman امین واکمن
Phone #: (202) 619-1998
E-mail: awakman@voanews.com

Taher Achagzai طاهراڅکزئ
Phone #: (202) 619-1997
E-mail: machagza@voanews.com

Sayed Sulaiman Shah سید سلیمان شاه
Phone #: (202) 205-4404
E-mail: ssshah@voanews.com

Naseem S. Stanazai نسیم ستانزئ
Phone #: (202) 205-4237
E-mail: nstanaza@voanews.com

Mati ullah Abid Noor مطیع الله عابد نور
Phone#(202)205-4457
E-mail:manoor@voanews.com

Shaista Saadat ښایسته سعادت
Phone#(202)619-0324
E-mail: smangal@voanews.com

XS
SM
MD
LG